Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane zyskują coraz większą popularność dzięki swojej funkcjonalności, estetyce i naturalnemu pięknu. Doskonale komponują się z innymi elementami wnętrza oraz ramami okiennymi. Do ich produkcji wykorzystujemy drewno lipy egzotycznej, czyli tzw. basswood, dzięki czemu każde wnętrze nabiera indywidualnego charakteru. Mogą być wykonane z użyciem drabinek taśmowych.

Żaluzje drewniane to naturalna i estetyczna przesłona o dużo lepszych właściwościach od tradycyjnego drewna. Lamele są wykonane wysokociśnieniową technologią prasowania, pokryte lakierem z filtrem UV, a wykończone specjalnymi, ekologicznymi farbami , które gwarantują trwałość kolorów na wpływy zewnętrzne (ekspozycja na silne promieniowanie słoneczne) i wewnętrzne (wilgoć).

W ofercie posiadamy żaluzje z lamelą 25 mm i masywną, 50 mm. Istnieje możliwość zastosowania osłony górnej maskownicy typu karniszowego. Standardowo stosujemy kolory sznurków i drabinek zbliżone do koloru drewna.

Żaluzja drewniana 25mm sterowana za pomocą pokrętła (kąt nachylenia lamel) oraz sznurka (podnoszenie żaluzji). W standardzie posiada maskownice rynny górnej, prowadzenie boczne  oraz malowanie krawędzi lamel.

Szeroka paleta kolorów drewna daje możliwość dopasowania do koloru podłogi lub mebli.

Działamy na terenie Warszawy i okolic – żaluzje drewniane Ursynów, żaluzje drewniane Żoliborz, Bielany, Bemowo, żaluzje drewniane Mokotów..

Żaluzje o szer. listwy 25mm świetnie sprawdzają się na skrzydle okiennym, natomiast 50mm doskonale nadają się do zamontowania nad bądź do wnęki.
Stanowią głównie wyposażenie wnętrz mieszkalnych o wyższym standardzie wykończenia.
Bardzo efektowne jest zamontowanie żaluzji na ścianę zakrywając całą wnękę okienną.
Rodzaje materiałów

  • Drewno lamelki wykonane z naturalnego drewna Basswood ,  pokryte lakierobejcą.  -Struktura- półmat
  • Laminat lamelki wykonane z naturalnego drewna Basswood ,  pokryte laminatem w celu mocniejszego wyeksponowania usłojenia drewna i jego koloru. Jakość i trwałość taka sama jak w drewnie lakierowanym.  -Struktura- półmat
  • Bambus naturalny prasowany bambus, pokryty bejcą.  -Struktura-mat.

  

żaluzje drewniane białe warszawa